Život je pes. Jednou jsi dole a jednou zas nahoře. Život není pohádka, ale peklo, z kterého málokdo se dostane. Je jen na tobě, s kým tu hru hraješ. Dokud se nenaučíš, tak se uč od ostatních. Musíš v tom umět chodit, život ti naklade plno životních úkolů a ty je musiš dokončit. Otevři oči, nikdo ti nepomůže. Jsi tady sám za sebe. Jdeš cestou sám. Z jedné tmy do druhé. Cokoliv děláš, dělej s rozumem. Jedna malá chyba a jsi zase dole.


Na přátelství

28. září 2007 v 21:41 |  Kouzla a zaklínadla
Na upevnění přátelství
Budeš potřebovat: růžové (dívčí) víno, asi tak 1 litr, květy podbělu (1 lžíci), šusené švestky (3-4), půl lžíce bylinného medu, usmažený kořen pampelišky, vydolovaný ze země těsně před svítáním, při nemž je nutné říci :
Astes, mastes, lastes
Compermastes!
Uvedené vař 5 minut a důkladně přeceď. Použij do 4 dní a uschocej ve tmě a chladu. Nejúčinněji působí kolem půlnoci, během pátku a soboty.
Jak získat přátelství člověka, kterého obdivujeme
Vypít sklenky sektu na znamení přátelství je naprosto běžné. Není na tom nic divného, ale vy chcete právě navázané přátelství uchovat a přetvořit v pevný vztah. Když měsíc dorůstá, ve čtvrek v den Jupitera, který přináší úspěch, v deset hodin dopoledne nebo v pět hodin odpoledne si zakoupíte láhev sektu. Doma si připravíte pruh bílého papíru asi deset centimetrů široký a třicet centimetrů dlouhý. Na papír napište přání. Např. Nechť ke mě (jméno dotyčného) pojme maximální sympatie a uzavře se mnou trvalé přátelství. Toto si přeji já... Přání zformulujte podle svých představ, ale nezapomeňte se podepsat celým jménem.
Papír omotejte kolem láhve, tak aby nápis byl na skle. Vše upevněte modrou stužkou. Potom láhev zabalte do bílého plátna a uložte na tři dny ve tmě. Během "zrání" na ni nesmí nikdo sahat.
Po třech týdnech, opět ve čtvrtek, láhev vyndejte. V každé bublince je skryto vaše přání a sekt je připraven splnit své poslání. Musíte však láhev vypít pouze ve dvou. Na době konzumace nezáleží, ale neměli byste nic jíst. Po sedmi dnech ztrácí láhev svou moc, a pokud se vám nepodaří ji s určeným člověkem vypítmusíte začít znovu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama