Život je pes. Jednou jsi dole a jednou zas nahoře. Život není pohádka, ale peklo, z kterého málokdo se dostane. Je jen na tobě, s kým tu hru hraješ. Dokud se nenaučíš, tak se uč od ostatních. Musíš v tom umět chodit, život ti naklade plno životních úkolů a ty je musiš dokončit. Otevři oči, nikdo ti nepomůže. Jsi tady sám za sebe. Jdeš cestou sám. Z jedné tmy do druhé. Cokoliv děláš, dělej s rozumem. Jedna malá chyba a jsi zase dole.


Woodoo

27. září 2007 v 13:23 |  Woodoo
Sekty provozující černou magii, zabývající se především různými praktikami souvisejícími s ovlivňováním života druhých ( láska, náklonost a další city zajišťované pomocí magie) a na druhé straně ochranou před magií protivníků, jejichž významným prvkem je existence zombie (mimochodem, vznik zombie je prováděn podáním tetrodoxinu z japonské ryby fugu nebo semeny durmanu, takže dojde k omezení duševních schopností, zombie je bez paměti a duševních schopností, má strnulý pohled a poruchy chování) a používání panenky woodoo - zapichováním jehel do těla panenky se navazuje bolest a poruchy v tomtéž místě u očarované osoby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ŁusSh!nQ@ [[ tvuje Biig muck ]] ♥ eSBéénko ♥ ŁusSh!nQ@ [[ tvuje Biig muck ]] ♥ eSBéénko ♥ | Web | 15. listopadu 2008 v 19:28 | Reagovat

supper xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama